Zabiegi
MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA FILORGA
MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA FILORGA
2015-05-16
  Mezoterapia mikroigłowa z ampułką NCTF – FILORGA

Laboratorium Filorga poleca ampułki NCTF HA- to mieszanka kwasu hialuronowego, 13 witamin, 6 składników mineralnych, 23 aminokwasów, 5 kwasów nukleinowych, 6 koenzymów, czyli delicja dla naszej skóry
Zaletą mezoterapii z wykorzystaniem gamy NCTF® jest fakt, że jest to terapia w pełni biologiczna. To kuracja rewitalizująca, którą można stosować latami bez większego ryzyka. Dostarcza komórkom naturalnych składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Poprawa stanu skóry podczas podjętej kuracji jest stopniowa. Niemniej, rezultaty są widoczne już od pierwszego zabiegu – skóra jest bardziej nawilżona i napięta. Efekty kumulują się i po kilku zabiegach skóra nabiera blasku i staje się gładsza, jej struktura ulega polepszeniu, staje się gęstsza i bardziej jędrna.
NCTF HA® to preparat oddziałujący na przyczyny i konsekwencje starzenia się skóry. Skóra staje się odmłodzona w naturalny sposób.

WSKAZANIA:
Profilaktyka skóry wiotkiej, zmęczonej, starzejącej się. Wyjątkowo intensywna rewitalizacja i nawilżenie skóry, wygładzenie zmarszczek, przywrócenie gęstości skórze.

mezo_mikroiglowa
liczba odwiedzin: 368541 online: 1